Pediatra

Pediatrzy w Przychodni Leśnej  w Bydgoszczy

Nasi wykwalifikowani pediatrzy zapewnią opiekę dzieciom w wieku od 0 do 18 lat. Dbają o codzienne zdrowie najmłodszych pacjentów, a także badają i diagnozują popularne choroby, takie jak: przeziębienia, anginy czy infekcje wirusowe. Pediatrzy kierują również do specjalistów: kardiologów dziecięcych, neonatologów, neurologów, psychiatrów. To sprawia, że bez względu na schorzenie czy dolegliwość u dziecka, pediatra postawi właściwą diagnozę i wdroży odpowiednie leczenie.

Lekarz pediatra i zadowolone z wizyty dziecko z rodzicem

Czym się zajmuje pediatra?

Pediatra jest specjalistą, który oferuje pomoc medyczną dzieciom w każdym wieku. Kiedy samopoczucie młodej osoby pogarsza się, a organizm sygnalizuje początek choroby zgłoś się do pediatry przyjmującego w naszej placówce medycznej w Bydgoszczy. Nasi specjaliści mają doskonałe podejście do dzieci, co sprawia, że wizyta przebiega w przyjaznej i bezstresowej dla dziecka atmosferze. Pediatra po przeprowadzeniu wywiadu i wykonaniu niezbędnych badań, postawi diagnozę i zleci dalsze leczenie indywidualnie dopasowane do młodego pacjenta.

Umów się na wizytę 

W jakim wieku przyjmujemy dzieci?

Dzieci są u nas mile widziane w każdym wieku, dbamy o ich dobro bez względu na wzrost, wagę, humor czy aktualnie przechodzoną chorobę. Zachęcamy więc do skorzystania z usług naszych specjalistów, którzy przyjmują małych pacjentów od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18!

Poczekalnia w poradni dziecięcej w Przychodni Leśnej w Bydgoszczy 

Nasi pediatrzy

  • Lekarz Bożena Gorzelak - specjalista chorób zakaźnych, pediatra
  • Lekarz Dominika Cegielska
  • Dr n med. Piotr Korbal - specjalista neonatologii i pediatrii
do góry