Rehabilitacja

Oddział rehabilitacji w naszej przychodni to miejsce, gdzie uzyskasz fachową pomoc w zakresie przywrócenia sprawności, powrotu do zdrowia po przebytym urazie, wypadku, czy też po operacji. Wszystko za sprawą ogromnej wiedzy, umiejętności i dużego doświadczenia naszych rehabilitantów, którzy przy pomocy nowoczesnego sprzętu pomogą Ci odzyskać sprawność.

Jak wygląda rehabilitacja w Przychodni Leśnej w Bydgoszczy

Rehabilitacja jest skierowana przede wszystkim do osób po przebytych urazach, operacjach czy też mających problemy ze stawami. Przed rozpoczęciem rehabilitacji specjalista ocenia ogólny stan zdrowia pacjenta, a następnie dobiera metodę leczenia dopasowaną do indywidualnych potrzeb danej osoby. Leczenie rehabilitacyjne w naszej placówce medycznej w Bydgoszczy polega na regularnym wykonywaniu ćwiczeń, ale też specjalnych masaży, które umożliwiają szybki powrót do zdrowia. Dzięki rehabilitacji proces rekonwalescencji po przebytych urazach jest znacznie szybszy, a pacjent może zniwelować dolegliwości bólowe.

Fizjoterapeuta rehabilituje rękę pacjentki

Kiedy zapisać się na rehabilitację

Główna działalność naszej rehabilitacji to pomoc po urazach, takich jak złamania i zwichnięcia. W końcu leczenie nie kończy się na zdjęciu szyny lub gipsu, tylko na prawidłowo przebytej rekonwalescencji, która obejmuje właśnie rehabilitację. Pozwala ona odzyskać sprawność fizyczną i niweluje dolegliwości bólowe, które mogą pojawiać się sporadycznie lub występować regularnie, a nawet codziennie, mimo że po urazie teoretycznie nie ma już śladu.

Umów się na wizytę do rehabilitanta w Przychodni Leśnej

Fizjoterapeuta rehabilituje nogę pacjentki

Nasi fizjoterapeuci:

  • Marta Burzyńska - fizjoterapeuta
  • Klaudia Kujawa - fizjoterapeuta
  • Szymon Jakubowski - fizjoterapeuta
  • Krzysztof Gliwiński - masażysta

 

do góry