Strona główna/Poradnie NFZ/Poradnia ginekologiczno-położnicza

Poradnia ginekologiczno-położnicza

Nasza Poradnia ginekologiczno-położnicza w Bydgoszczy

W Przychodni Leśnej funkcjonuje poradnia ginekologiczno-położnicza, która wykonuje usługi diagnostyczne (cytologia, USG), lecznicze i profilaktyczne z zakresu procedur medycznych dotyczących chorób układu płciowego kobiet. Poradnia obejmuje opieką także kobiety ciężarne i w trakcie połogu.

Z czego skorzystasz w poradni położniczo-ginekologicznej w ramach NFZ?

Oferta w ramach kontraktu z NFZ to świadczenia lekarza ginekologa, a także położnej. Zapiszesz się u nas na wizyty profilaktyczne, badania ginekologiczne, a także otrzymasz receptę na niezbędne leki. Lekarz ginekolog wykona między innymi:

  • badania ginekologiczne,
  • diagnostykę prenatalną,
  • czy USG piersi.

Badanie USG kobiety w ciąży

U nas każda kobieta w ciąży jest otoczona szczególną opieką

Ciąża to wyjątkowe dziewięć miesięcy, podczas których potrzebna jest szczególna opieka i dbałość o zdrowie przyszłej mamy. Nasi specjaliści to wykwalifikowane, pełne wiedzy i chęci pomocy osoby, które poprowadzą Twoją ciążę i otoczą opieką po porodzie. Nie ma nic gorszego niż niepewność i obawy, które z niej wynikają, dlatego nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i rozwieją wątpliwości. Przekonasz się o tym podczas wizyty, która przebiegnie w bardzo życzliwej i przyjaznej atmosferze.

Bez względu na to, co sprowadza Cię do poradni ginekologiczno-położniczej, umów się na wizytę, a my zadbamy o resztę.

Umów się na wizytę

Nasi lekarze:

  • Doktor nauk medycznych Piotr Bartoszyński - specjalista ginekologii i położnictwa
do góry